بای چاینا؛ لذت خرید هوشمند

روش های جستجو در سایت تائوبائو(taobao)

 در سرچ کردن در سایت تائوبائو(taobao.com ) نیاز هست که شما  چندین ترفند  رو بلد باشید که بتوانید  خیلی سریعتر محصول خود را با قیمت پایین و زمان ارسال سریعتر پیدا کنید .

فرض بر داشتن  عکس از جنس :

شما عکس محصولی را دارید ولی  لینک خرید آن را  ندارید و میخواهید آن را در سایت  تائوبائو پیدا کنید

برای این کار  ابتدا سایت taobao.comرا باز  کنید.

قالب سایت را به چینی  ببرید >>

 

 

 

 

 

بعد از تغییر قالب به  چین شما در سرچ بار سایت  آیکون  دوربین را خواهید دید

 

 

 

 

 

 

 

 

اکنون میتوانید بر روی  آن کلیک کنید و عکس خود را بارگذاری کنید  . سایت شبیه ترین محصولات مشابه  عکس را برای شما  نمایش میدهد . موتور جستجوی سایت تائوبائو به طور خودکار جنس شما را تشخیص و  آن طبقه را برای شما نمایش میدهد ولی شما میتوانید طبقه بندی محصولات را عوض کنید و کالاهای دیگه را که شباهتی با کل یا قسمتی از عکس شما دارد را نیز مشاهده کنید . به فرض  شما عکس لباسی را  بارگذاری میکنید . سایت بطور اتومات معمولا  لباس را برای شما نمایش میدهد  ولی شاید نیاز داشته باشید که کیف خود را نیز با این  لباس ست کنید . در این حالت از منوی بالای  میتوانید طبقه بندی کیف (bag)را انتخاب کنید.

جستجو بر اساس فیلتر

شاید نیاز باشد  جنسی را  پیدا کنید که فقط در  پکن یا شانگهای چین موجود باشید یا شاید نیاز داشته باشید سرچ را  در بین فروشنده هایی دنبال کنید که  هزینه ارسال داخلی  رایگان داشته باشند یا به دنبال جنس آکبند یا دست دو  هستید

همگی این موارد  بعد از سرچ  قابل  اعمال میباشید . تصاویر زیر  گویای  این موضوع است

 جستجو ار طریق برنامه

 

برنامه سایت در  گوگل پلی و پلی استور موجود میباشد که میتوانید به راحتی آن را دانلود کنید

بعد از دانلود برنامه سایت تائوبائو میتوانید همانند مورد اول  با استفاده از عکس نسبت به یافتن جنس مورد نظر خود اقدام کنید .

بعد از انتخاب  لینک خود  کافیست که  آن را برای  ما  ارسال کنید تا  برای شما  خرید را ثبت کنیم و درب منزل  تحویل بگیرید

خرید از سایت تائوبائو taobao همانند اکثر سایت های دنیا نیازمند  یک رابط و واسط  برای خرید از آن است که گروه خرید بای چاینا با تجربه بالا در خرید از این سایت  همراه و  پیشیبان شما خواهد بود .

 

تمام مطالب بالا  توسط گروه بای چاینا (buychina.ir)نگارش  و تهیه شده است  و حق نشر مطالب  محفوظ میباشد