آموزش خرید از علی اکسپرس

در این آموزش گروه بای چاینا تصمیم دارد که نکات مهم و کلیدی در انتخاب کالا در سایت علی اکسپرس را به شما یادآور شود

مهمترین اصل در خرید از سایت های خارجی اعتبار فروشنده محصول است . سیستم امنیتی سایت علی اکسپرس هر چند بسیار بالا است و امکان کلاهبرداری فروشنده نزدیک به صفر است ولی اعتبار فروشنده نشان دهنده توضیحات دقیق در مورد کالا و ارسال سریع بسته و پاسخگویی و رفع مشکلات احتمالی است .

اعتبار فروشنده کالا

اعتبار فروشنده را میتوان از مدال هایی که در زیر اسم فروشگاه درج می شود تشخیص داد .

کمترین اعتبار یک مدال زرد رنگ است . خرید از فروشنده هایی دارای کمتر از 3 مدال زرد رنگ پیشنهاد نمی شود .

لعتبار فروشنده در سایت علی اکسپرس

عکس زیر یک فروشنده تازه کار بدون امتیاز را نشان می دهد. (no feedback score)

جزئیات خرید

تصویر زیر یک فروشنده معتبر را نشان می دهد. همانطور که در تصویر زیر مشاهده میکنید این فروشنده 288245 امتیاز فروش داشته که بر این اساس مدال به آن تعلق گرفته است

خریداران به این فروشنده در بخش های مختلف امتیازد اده ادند که بعنوان مثال در بخش سرعت ارسال کالا نمره 4.5 از 5 را گرفته است .
این فروشنده 97.1 درصد امتیاز مثبت دارد که امتیاز بسیار بالایی در سایت علی اکسپرس محسوب میشود . بیانگر رضایت مندی 97 درصدی خریداران از این فروشنده هست

جزئیات فروشنده

درصد رضایت خریداران از کالای مورد نظر :

مجدداً به تصویر بالا توجه کنید .
از این کالا 40 مورد درخواست خرید ثبت شده است . 26 نفر از خریداران امتیاز و نظر خود را در مورد کالا درج کرده اند . از این تعداد(26 نفر) 100 درصد راضی از خرید بوده اند .
هزینه ارسال :
در تصویر بالا در بخش shipping هزینه ارسال تا ایران را0.78 دلار درج نموده است . کالاهایی را انتخاب کنید که کمترین هزینه ارسال دارند . اگر به کالای خود نیاز فوری دارید با کلیک بر روی منوی کشویی هزینه ارسال با پست های مختلف از جمله ems,tnt,DHL را مشاهده نمائید .

هزینه کل و برآورد هزینه گمرک :

هزینه ارسال به ایران | علی اکسپرس

هزینه تمام شده کالا برابراست با  قیمت  کالا + کارمزد خرید